ŞU ANLIK SADECE TASARIM HİZMETİ VERDİĞİMİZİ BELİRTMEK İSTERİZ.
    FİYATLAR TEST İÇİN EKLENMİŞTİR.

Sıkça Sorulan Sorular

Unutmadan! Şuraya Not Bırakalım

23 Ocak 2013 tarihinden bu yana, yazılım & web tasarım işleri ile uğraşıyoruz. 5 yılda birçok kişi ile tanıştık, herkesin farklı soruları oldu. Hepsine ayrı ayrı çözüm olduk. Fakat bilinen tek gerçek var ki, Efsaneweb'i tercih eden müşteriler, her zaman mutlu oldu.

Tabi ki yapıyoruz. Yazılımınızı satın aldıktan sonra destek sistemi üzerinden durumu bildirmeniz yeterli olacaktır.

İlk kurulum aşamasında, sadece aldığınız temanın ücretini ödemeniz yeterli olacaktır. Bunun yanında dilerseniz, hosting paketi alabilirsiniz. Aldığınız hizmetin parasını ödersiniz.

Alan adını, internet sitemiz üzerinden tahsis edebilirsiniz. Dilerseniz mevcut alan adınızı, Efsaneweb'e transfer edebilirsiniz.

Maalesef. Aldığınız yazılımı sadece 1 alan adı üzerinde kullanabilirsiniz. Farklı bir domain kurulumu için yeni bir satın alma yapmanız gerekmektedir.

Tabi ki, hosting konusunda bizi tercih edebildiğiniz gibi, herhangi bir firmayıda tercih edebilirsiniz. Mevcut hosting hesabınızın bilgilerini tarafımıza ilettikten sonra kurulumu ücretsiz olarak sağlarız.

En geç 45 DK. içerisinde işleminiz onaylanır. Çalışma saatleri dışında ise, bu süre biraz uzayabilir.

Yayınladığımız her yazılımın arkasındayız. Eski veya yeni fark etmeksizin, olası her durumda sizlere 7/24 çözüm üretiyor, yazılımsal sorunlarınıza çare oluyoruz.

Yazılımla beraber gelen modüller dışında ek olarak istenen her türlü modül, ücreti karşılığında yapılır. Fiyat teklifi almak için destek sistemimize yazabilirsiniz.

Kurulumu henüz yapılmayan tüm yazılımlarımızın para iadesi mevcuttur. Satın alma sonrası ortalama 45 DK. içerisinde işlem onaylanır. İşlem onaylandıktan sonra geri iade söz konusu değildir.

Efsaneweb'in sunucuları Denizli, Netinternet Bilişim Teknolojileri A.Ş. firmasında barındırılmaktadır. Netinternet yurt içi ana internet erişimini Türk Telekom üzerinden sağlamakta olup, Türk Telekom MPLS omurgasına, 2 farklı santralden her birine 2 farklı ring bağlantı ile dört noktadan yedekli olarak bağlıdır. Veri merkezinin bulunduğu coğrafi bölgenin iklim koşulları göz önüne alınarak seçilen ekipmanlarla birebir N+1 yapıda Liebert Hiross hassas kontrollü iklimlendirme sistemleri ile soğutulmaktadır.

Bizimle çalışan müşterilerin, bu konuda bizi takdir ettiği aşikârdır. Hazırladığımız tüm yazılımlar Google ve diğer arama motorları ile doğrudan uyumludur.