Telefon
WhatsApp

Sıkça Sorulan Sorular

Efsaneweb Cevaplıyor

section-shape

Çalışma sürecimiz boyunca sizlerden en sık gelen soruları bir sayfada topladık. Destek bildirimi açmadan veya aramadan önce bakmanızı öneririz.

Tüm hosting paketlerimizde sunucu üzerindeki hesapların hepsine eşit miktarda kaynak ayrımı yapılmaktadır. Buna göre, alacağınız herhangi bir hosting paketimizde işlemci kullanım hakkınız %50, sanal ram kullanım hakkınız ise 8 GB'dır. Aşırı işlem yapan siteler için bu oran tarafınıza bilgi verilerek aşağı çekililme hakkını saklı tutarız.

Efsaneweb web hosting sunucuları Denizli, Netinternet ve İstanbul, İnternet Bilişim veri merkezlerindedir. Yedek sunucumuz Moskova, Yandex veri merkezi üzerindedir.

Tüm hosting paketlerimizde ücretsiz SSL servisi bulunmaktadır. Fakat 3 ayda bir lisans yenileme işlemi tarafınızdan yapılmalıdır.

Fiyatlarımıza katma değer vergisi (%18) dahil değildir.

Evet. Tüm hosting paketlerimizde site adresiniz uzantılı e-posta adresi alabilirsiniz. Alacağınız e-posta adreslerinde herhangi bir sınırlama söz konusu değildir.
(Ör: efsaneweb.net adresi için destek@efsaneweb.net mailini alabilirsiniz.)

Telefon desteğimiz Haftaiçi 09:00 - 19:30 / Cumartesi 09:00 - 18:00 saatleri arasındadır. Pazar günleri telefonla destek verememekteyiz. Mesai saatlerimiz dışında müşteri panelinizden destek talebi oluşturabilir veya destek@efsaneweb.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Maalesef. Ücretsiz SSL hizmeti sadece blog ve diğer küçük internet sitelerinde kullanılabilir. E-Ticaret için uyumlu olan SSL ekstra ücret karşılığında tahsis edilir.

Web hosting sunucularımıza ait name server 2 tanedir.
ns1.efsaneweb.com - 185.95.85.166
ns2.efsaneweb.com - 185.95.85.166
Bu bilgi tarafınıza e-posta ile iletilmektedir.

Müşteri Temsilcilerimiz Sizleri Bekliyor

+90 (368) 606 09 69