Ortak Gizlilik Politikası

İnternet sitemize hoşgeldiniz. Efsaneweb tarafından hazırlanan mobil uygulama kullanıcılarının güvenliği bizim için önemlidir. Bu metin gizlilik ve bilgi güvenliği ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Sitemizdeki sayfaları ve uygulamalarımızı, herhangi bir kişisel bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün, hizmet ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilmektedir. Bilginiz dahilinde sizden temin edilen ve kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz firmamız tarafından korunmaktadır. Bu nedenle söz konusu bilgileriniz, sizin haberiniz ya da onayınız olmaksızın ya da hukuksal bir zorunluluk bulunmadığı sürece tarafımızdan 3. kişilere verilmeyecektir.

Efsaneweb tarafından hazırlanan ve resmi Google Play ve App Store hesaplarımızda yayınlanan hiçbir uygulama 2. bir sunucuya veri göndermemekte veya veri almamaktadır. Bu nedenle dışarıya bilgi sızdırılması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Uygulamalarımız sizden kamera ve dosya erişimi isteyebilir; Bu hizmetimiz karekod okuma veya fotoğraf çekme durumlarında kullanılır. Karekod okuma durumunda çekilen fotoğraf doğrudan decode edilmektedir, sunucumuzda verisi tutulmaz. Fotoğraf çekilmesi durumunda çekilen fotoğraf uygulamanın yapıldığı firmanın inisiyatifine bağlıdır.

Uygulamalarımız size bildirim gönderebilir; Mobil uygulama yaptığımız firma tanıtım veya bilgilendirme amaçlı hem Android hem IOS plasformlarına bildirim gönderebilir. Bu bildirimler kişiye özel olabilir. Fakat dilediğiniz zaman bildirim almayı telefonunuz aracılığı ile iptal edebilirsiniz.

Uygulamalarımız kredi kartı bilgilerinizi tutmaz; Alışveriş amaçlı yayınlanan mobil uygulamalarda sizden kart bilgisi istenebilir. Bu bilgi kartınızdan belirlenen tutarda ödeme alınması için kullanılmaktadır. Kart bilgisi girmeniz durumunda, girilen bilgiler anlaşmalı banka sunucusuna güvenli bağlantı üzerinden gönderilir.

Uygulamalarımız IP adresinizi tutabilir; Uygulamalarımız güvenlik ve işleyiş biçimi nedeniyle IP adresinizi sunucumuzda tutabilir. Hesabınız üzerinden yapılabilecek istenmeyen herhangi bir işlemde bu bilgi kullanılır.