ŞU ANLIK SADECE TASARIM HİZMETİ VERDİĞİMİZİ BELİRTMEK İSTERİZ.
    FİYATLAR TEST İÇİN EKLENMİŞTİR.

Bayilik Sistemi

Bayilik Sistemi

2018 yılı itibarıyla, tarafımızdan uzun zamandır düşünülen bayilik sistemini hayata geçirmeyi ön gördük. Bu durumda iki tarafında bayilik sisteminden kazancı olması, daha öncesinde iki tarafın yanısıra müşterinin mutlu olması, bizler için önemlidir.

 

Efsaneweb Bayilik Sistemi Nedir?

- Web tasarım veya yazılıma vakit ayıramayan kişilerede kazanç sağlayacak bir sistemdir.

- Çevresinde internet sitesi veya bir yazılım isteyenlere hem çözüm olabilecek, hem bu sistemden para kazanmasını sağlayacak bir oluşumdur.

 

Efsaneweb Bayilik Sistemi Nasıl Çalışlır?

Efsaneweb, normal fiyatların yanısıra, bayisi olarak atanan kişilere, tüm ürünlerinde indirimler uygulayacaktır. Ayrıca bayimiz olan kişilere, destek konusunda öncelik tanınacak, kurulum işlemleri çok daha kısa sürede yapılacaktır. Efsaneweb bayisi olan kişi, herhangi bir kod bilgisi olmaksızın, uygun fiyatlarla internet sitesi kurabilecek duruma gelecektir. Kod ve hosting kısımlarının tüm takipleri, Efsaneweb'e aittir.

 

Bayiler Açık Hesap Ödeme Yapabilir Mi?

Maalesef. Bayi olmanız veya olmamanız durumunda hiçbir şekilde açık hesap sağlanmamaktadır. Ödeme tarafımızdan peşin olarak tahsil edilir. 

 

Sitede Kimin İmzası Olacak?

İnternet sitenizin alt kısmında, dilediğiniz ibareyi yazabiliriz. Varsayılan olarak, "Efsaneweb Tarafından Hazırlanmıştır." olarak geçen yazı. Bayilerimize özel olarak, isme veya firmaya göre ayarlanabilir.

 

Nasıl Bayi Olabilirim?

Farklı internet siteleri için, en az 3 ayda bir olmak şartı ile, 2 farklı tema satın alarak, bayilik sistemine devam edebilirsiniz. Başlangıçta 2 adet tema satın alıp, bildirim gönderdiğinizde, sizleri 30 DK. içerisinde bayi olarak tekrardan düzenleyebiliriz. Bayiliğinizin aktif kalması için, beraberindeki 3 ay içerisinde, 2 farklı alışveriş yapmanız zorunludur.